En Tarz Mobilya Modelleri Bursa’da

En Tarz Mobilya Modelleri Bursa’da

En Tarz Mobilya Modelleri, Bursa’da Mobilya Firmaları arasında bulunan İnegöl Mobilya Vadi’de bulunmaktadır.

Bursa’da Mobilya Mağazaları

Bursa inegöl mobilya şirketi İnegöl Mobilya Vadi, Bursa ‘nın inegöl mobilyacılar çarşısında yer almaktadır. Yüzlerce çeşit mobilya ürününe sahip olan mağaza her yıl ülkenin her yerinden birçok sipariş almaktadır. Bu sayede müşterilerin zevkine uyacak şık tasarımlı, birbirinden farklı modellerde ürünleri vardır. İnegöl yemek odası takımları, koltuk takımları, genç odası takımları, yatak odası takımları ve daha birçok kategorilere ayrılmıştır. Özellikle mobilya ürünlerinin üretimini ve satışını gerçekleştirmektedirler. Tüm ürünler firma tarafından 2 yıl garantili olarak satılmaktadır. Ürün parçaları müşteriye demonte haliyle teslim edilmektedir.

Hatta İnegöl Mobilya Vadi şirketinin web sitesini ziyaret ederek mobilyalar ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

En Tarz Mobilya Modelleri

inegöl mobilya genç odaları ve ihtiyaca yönelik ürünleri ile hem ebeveynlerin hemde gençlerin kalbini fethediyor.

Antik Miço Genç Odası takımı fiyatı ile her bütçeye hitap ederek ürünlerin kalitesi ve duruşu ile kıymetli evlatlarımızın da yüzünü güldürüyor. Mobilya üreticileri İnegöl Mobilya Vadinin serisinden olan bu takımın fiyatı yalnızca 3900 Tl Türkiye’nin her yerine Ücretsiz kargo seçeneğine sahipsiniz. Üstelik online alışveriş satış sonrası hizmet vb gibi konularda en iyi hizmeti alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Ürün özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak ;  Genel Özellikler takım içeriği ürününde dolap, 1 Adet karyola ve başlık, 1 Adet çalışma masası ve 1 adet komidinden oluşmaktadır. Şifonyer fiyata dahil değildir. Ayrıca Satın Alındığında 800.00 TL dir.

Ürününe yatak dahil değildir  talep edildiği takdirde müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Aynı zamanda Kasa malzemesi ürünümüze E1 Standartlarına uygundur ve kanserojen madde içermemektedir. Ürün özelliği Ve Bakımı yapılırken de dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Ürünün Kumaşında Alerjik özellik yoktur. dayanıklıdır. Aynı zamanda sağlığa zarar vermez.

Mobilyalarınızı Nemli Bir Bezle Silerek Temizleyiniz. Ayrıca Direk Güneş Işığından Koruyunuz.   Sıcak Yüzeylerin Ve Suyun Uzun Süre Temasından Kaçınınız. Ürün Özelliği Üründe Kullanılan Malzeme 1. Sınıf MDF VE Suntalamdan oluşmaktadır. Kurulum Özelliği Tüm Parçalar Demonte Olarak Gönderilir. Kurulum İllere Göre Değişmektedir. Bilgi İçin Mutlaka Müşteri   Temsilcilerimizden Bilgi Alınız.

imyem